IJzersterke Showa S-Tex handschoen: zo sterk als een Samurai-zwaard

In de strijd tussen enerzijds handschoenen met een maximale snijbestendigheid en anderzijds optimale flexibiliteit en vingergevoeligheid, introduceert Showa Best Glove de Showa S-Tex GP1 en Showa S-Tex GP2.

De handschoenen combineren het beste uit twee werelden en bieden een hoge snijbestendigheid (niveau 4). De handschoen wordt namelijk gemaakt van het materiaal waar ook Samurai-zwaarden van gemaakt worden!

De nieuwe handschoenen zijn vervaardigd uit polyester en versterkt met roestvrij staal. Deze nieuwe techniek resulteert in een oersterke handschoen, met een uitzonderlijk lange levensduur. In tegenstelling tot snijbestendige handschoenen gemaakt van Kevlar® of Dyneema®, zijn deze handschoenen van Showa extreem flexibel en hebben ze een hoog ademend vermogen. Het draagcomfort voor de gebruiker is daarbij ongekend.

De Showa S-Tex GP1 heeft een latex coating, waardoor deze extra flexibel is en een maximale grip biedt. De S-Tex GP2 heeft een slijtvaste nitril coating en biedt beperkte chemische bestendigheid.
Beide handschoenen voldoen prima in zowel natte - als droge omstandigheden en zijn inzetbaar in o.a. de glas- en metaalindustrie, kabelwerken, luchtkanaalbewerking, beplating, machinebediening en maintenance.

Prestop B.V. is importeur van Showa® handschoenen voor Nederland.

08-08-2012
Onze website maakt gebruik van cookies. Waarom? Klik HIER voor meer informatie en instellingen. Cookies accepteren.